פתיח

הָאָדָם אֵינוֹ אֶלָּא תַּבְנִית נוֹף־מוֹלַדְתּוֹ.

מילים בשיר, סיפור ישן. הגבול בין מציאות לדמיון דק ומובחן, כמו הדלת המוליכה אל החלום. כל נסיבות חייו של אדם משתקפות בו וכאשר כל אותם מאורעות משרטטים את תוויו המוכרים של סיפור, אזי אנשים תופסים את דמותן של אגדות. שם מיטשטש הגבול בין הסיפור למספר והעולם עוצר להאזין.

אגדתא הוא משחק פנטסיה עירונית מודרנית בו השחקנים מגלמים את בני האגדות – בני אדם שסיפור חייהם כה קרוב לסיפורים שונים, עד כי שמץ מן האגדה דבק בהם והותיר אותם קרובים מתמיד למציאות אחרת. מציאות אותה הם מוזמנים לחלוק עם אחרים כמותם.

קצת פרקטיקה

אגדתא הוא משחק תפקידים חי שמתנהל גם מחוץ למפגש החודשי:

מפגש חי גדול כל חודש בתאריכים שיקבעו מראש,  וקבוצות קטנות יותר יוכלו להיפגש ולשחק משחקים קטנים שולחניים במהלך שאר החודש. המפגשים החיים יהיו במרכז [המקום הקבוע טרם נקבע].

הפורמט עצמו פשוט, נפגשים פעם בחודש למפגש חי שכולל את מרבית משתתפי המשחק, בשיתוף עם המנחים ודמויות חיצוניות. המפגש החי הוא בתחפושת, מתחיל בשעות הערב ביום חמישי בתאריך שנקבע מראש ונגמר כשאחרון השחקנים הולך הביתה. במהלך שאר החודש, השחקנים חופשיים לתקשר ביניהם ולשחק את הדברים שקורים בשאר החודש ומשתדלים מאוד שלא לדרוך על הפעילויות של שחקנים אחרים. העולם החיצוני גם הוא ממשיך והזמנים משתדלים להיות צמודים ככל האפשר לאירועים ולעולם האמיתי כדי ליצור אימרסיה גבוהה בדמות והעולם.

אגדתא הוא משחק בעולם פנטזיה עירונית

המראה של הדמויות אמור להיות ריאליסטי, האנשים חיים בכאן-והעכשיו של שנת 2016 [והלאה, כשהמשחק ימשך]. עם זאת, הדמויות הן גם אנשים עם קשר עז לאגדות וסיפורים שונים. המשתתפים מצופים להביא פרופים ותחפושות ההולמות את הדמויות אותן הם משחקים הן בעולמן האנושי והן בעולמן האגדתי. יהיו פרופים שונים לכוחות שונים ואירועים מקופת המשחק.

צוות מנחי העל: איתמר פארן, טניה איטקין, יובל מורן, נבות רם.

תאריך פתיחה: הסשן הראשון יהיה ב-27 לאוקטובר.

הרשמת שחקנים: הרשמה למשחק מותנית באישור צוות ההנחייה ומיועדת לבוגרי תיכון ומעלה. המשחק יכיל תכנים קשים.

הרשמת דמויות: לא ניתן להגיע לסשן משחקי ללא דמות רשומה – הרשמת הדמויות תחל כחודש לפני הסשן ראשון. ניתן ורצוי להתייעץ עם המנחים בטרם יצירת הדמות, לתיאום ציפיות.

עלות ההשתתפות: השתתפות חודשית במשחק תהייה בתשלום [המחיר הסופי יקבע בקרוב], משתתפים עם בעיות ספציפיות מוזמנים ליצור קשר עם המנחים, כל מקרה ישקל באופן פרטני.

אתר המשחק: www.agadata.co.il

אימייל המנחים: story@agadata.co.il

By | 2016-09-22T19:58:14+00:00 ספטמבר 21st, 2016|סיסטם, עולם המערכה|
טוען...