שאלות ותשובות

1. שאלה – אז על מה המשחק בעצם?

תשובה –

העלילה של אגדתא מתחילה מכך שהדמויות נקראות למפגש הראשון. הדמויות עלולות להכיר זו את זו, אבל ככלל מדובר בהתארגנות חדשה והידע של כל הדמויות על העולם העל-טבעי שבחוץ מוגבל. בתוך כל העמימות הזאת בני האגדה יתאספו, יחליפו חוויות וניסיון משותף וילמדו להכיר את עצמם ואת העולם שבחוץ.
את השאלות המתבקשות קל למצוא – מי הם בני האגדה, למה הם כאן, למה הם לא היו כאן קודם, האם היו כאן אחרים קודם, אם כן, לאן הם הלכו. אם לא, אז למה עכשיו. הרבה שאלות שאפשר לחקור – שלא לדבר על הדברים המופלאים שבני אגדה מסוגלים לעשות והחוויות המוזרות שלהם. מסביב להקמת החברה והתמודדות עם אופיים המשונה של בני האגדה ישנה כל הדרמה המאפיינת כל התקבצות של בני אנוש. אדרבא, בני האגדה עם הסיפורים השונים שלהם עלולים למצוא את עצמם במערבולת רוחשת מהרגיל.

מה הלאה?

מטבע הדברים יהיו עימותים במשחק. דמויות עלולות להיות נרדפות על ידי החוק, עולם הפשע, דמויות אחרות ואף דברים אפלים יותר השורצים בגבולות שבין דמיון ומציאות. העימותים יהיו כנגד העולם הגדול והדמויות אחרות כאחד, על כל המגוון שבין עימותים פילוסופיים דרך סערת רגשות וכלה באלימות נקייה. כל דמות ודרך הפעולה המועדפת עליה.
אגדתא מתוכנן ללפחות שלוש שנות משחק. לדמויות יש עומק ורוחב להתעסק איתו, עלילה-על-משחקית שאפשר להתממשק אליה ומרחב עבודה למנחי משנה שיחליטו להריץ לשחקנים בקבוצות לווין למשחק המרכזי. הצעד הראשון הוא להתוודע לעיקרי בניית הדמות ולחשוב על קונספטים מעניינים, להתעמת עם הדרישות של המשחק ולשלוח מייל עם הרעיונות והשאלות שלכם ל-story@agadata.co.il.
בהצלחה!

By | 2016-09-22T20:06:28+00:00 ספטמבר 22nd, 2016|הבלוג, סיסטם, עולם המערכה|
טוען...